ar

FIRMA

img2

ProfiHome to rodzinna firma, która powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenia z branży budowlano meblowej. Zaczęliśmy się od remontów poprzedzających nowe meble kuchenne naszej produkcji, zakres prac był rozszerzany zgodnie z potrzebami naszych klientów. Dziś naszą specjalnością są kompleksowe zaawansowane remonty domów i apartamentów, oraz produkcja wszelkich mebli na zamówienie, które zazwyczaj opierają się o precyzyjne projekty architektów wnętrz. Dzięki wyraźnemu podziałowi obowiązków, każdy etap naszych realizacji jest odpowiednio dopracowany, co zapewnia płynną i sprawną pracę. Aby sprostać oczekiwaniom architektów oraz naszych klientów wciąż doskonalimy wiedzę odwiedzając międzynarodowe targi i szkolenia.

img2

Jakub Gorczyczewski

Absolwent Wyższej Szkoły Administracji
Publicznej w Szczecinie, związany z branżą projektowo meblową od 2001 roku. Doświadczenie zdobyte podczas współpracy oraz zarządzaniu wiodącymi markami meblowymi w Polsce, dało solidne podstawy do stworzenia marki ProfiHome.

img2

Krzysztof Gorczyczewski

Absolwent szczecińskiego ™E. Dyplomowany technik elektryk, od ponad 25 lat brał udział w powstawaniu wielu obiektów prywatnych oraz publicznych zarówno w Szczecinie jak i poza granicami. Ogromny bagaż doświadczeń zawodowych dopełnia wiedza technik budowlanych zdobyta podczas wieloletniego pobytu w Szwecji.