ar

FIRMA

img2

ProfiHome to firma rodzinna, z bogatymi tradycjami, doskonale odnajdująca się na rynku wnętrzarsko-budowlanym. A zaczęło się skromnie: od drobnych remontów, poprawek, niewielkich renowacji . Szybko okazało się jednak, że stać nas na wiele więcej. I tak oto od prostych prac przeszliśmy do poważnych projektów, poszerzając znacznie obszar działań. Naszą specjalnością stało się kompleksowe podejście: podejmujemy się nie tylko zaawansowanych remontów, ale też budujemy od podstaw.
Dziś nie tylko stawiamy domy, projektujemy również wnętrza i wykonujemy designerskie meble. Co ważne, zawsze bierzemy pod uwagę całość projektu, tak by stworzyć spójną i harmonijną kompozycję. Nigdy nie pozwalamy sobie na chwile słabości, przykładamy wielką wagę do najdrobniejszego nawet szczegółu, nieustannie dążąc do perfekcji wykonania.
By zapewnić Państwu komfort i poczucie bezpieczeństwa, współpracujemy z grupą najzdolniejszych projektantów. Sami też ani na chwilę nie przestajemy się rozwijać, bierzemy udział w szkoleniach, uczestniczymy w międzynarodowych targach, by na bieżąco śledzić wszelkie nowinki. Jesteśmy pilnymi obserwatorami, otwartymi na zmiany, designerskie mody, popularne innowacje, ale chętnie też oddajemy hołd tradycji, kładąc szczególny nacisk na solidność wykonania gwarantującą najwyższą jakość i perfekcję, które zbudowały bogatą historię naszej firmy.

img2

Jakub Gorczyczewski

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Szczecinie. Z branżą projektowo-wnętrzarską i designem związałem się w 2001 roku. Zdobyte przez lata intensywnej pracy doświadczenie procentuje dziś, dając mi solidne podstawy do tworzenia jednej z najbardziej solidnych i wiarygodnych marek, jaką jest ProfiHome.

img2

Krzysztof Gorczyczewski

Jestem dyplomowanym technikiem elektrykiem, człowiekiem niezwykle bogatym w doświadczenie: od ponad 25 lat biorę udział w powstawaniu wielu obiektów prywatnych i publicznych zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Ogromny bagaż doświadczeń zawodowych dopełnia moją wiedzę technik budowlanych zdobytą podczas wieloletniego pobytu w Szwecji, co czyni mnie prawdziwym znawcą rynku.